bucatari calificati in cantine si restaurante

Adăuga in data de 12 Octombrie 2015 în Munca in strainatate

Firma

elena

Firma

Angajam urgent personal calificat si necalificat, bucatari si personal curatenie in restaurante si cantine, pt Germania si Italia, varsta maxima de 58 ani. Se ofera cazare, 3 mese/zi, asigurare medicala, alocatie copii minori, contracte pe perioada nedeterminata si salariu de 1600 euro. Pentru detalii ne puteti contacta de luni-vineri, intre orele 8:30-16:30. Numar de contact: 0759088484, 0721537468 – Andreea

Descriere post

Cerințe post

Beneficii post

Adaugă loc de muncă

Poți adăuga gratuit locuri de munca.

Categorii locuri de muncă